JODÍK z.s.

Odkaz na stránky Jodíku: www.jodik.webnode.cz

Na jaře roku 2007 bylo založeno občanské sdružení Jodík, které každoročně pořádá vánoční a velikonoční prodejní výstavku žákovských prací na kolonádě budovy A. (stanovy).

 

V roce 2010 finančně podpořila Nadace OKD projekt Jodíkovy hrátky. Občanské sdružení JODÍK pro děti připravilo zábavná tvořivá odpoledne. V roce 2011 jsme opět díky Nadaci OKD mohli pokračovat v zábavných setkáních s dětmi v rámci projektu Bavíme se s Jodíkem.
V říjnu 2012 jsme podali žádost o finanční příspěvek z Nadační fondu Evraz (projekt „Jodík pro radost“), který nám byl v prosinci 2012 přidělen. V novém roce máme pro děti připravena zábavná odpoledne na různá témata. Finanční prostředky použijeme na nákup didaktických a relaxačních polohovacích pomůcek.

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich