Koncert v ZUŠ Klimkovicích

021

023 017   A je tady znovu jarní čas a očekávaný koncert  v ZUŠ v Klimkovicích.
Tentokrát paní učitelky základní umělecké školy nazvaly koncert
Hudební beseda.
Vypravili jsme se 17. května  s žáky I. stupně.
A opět škola nezklamala. Sestava koncertu byla různorodá, svá vystoupení předvedli žáci z oboru hudebního, dramatického a tanečního. Při poslechu krásných melodií zahraných na klavír, flétnu, akordeon, kytaru nebo efektního souboru bicích nástrojů, člověk zapomněl na každodenní starosti. Něžné tance tanečního souboru pohladily na duši a nepřeháním, i slzička se mnohým zaleskla v oku.
Líbilo se nám i to, že jednotlivá čísla uváděli  žáci sami, vyzkoušeli si roli konferenciérů a povedlo se!
Budeme se těšit  na další pozvání, určitě neodmítneme. Přejeme všem hezké prázdniny.
Pavla Slívová

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde