Vánoční dílna

Vánoční výstavka 2011 (2)

DSC01953 DSC01963 Vánoční výstavka 2011 (3) Vánoční výstavka 2011 (4) Vánoční výstavka 2011 (1) DSC01961      

 Přijíždí Martin na bílém koni a hlásá, že vánoce se blíží. Letošní Martin sice bílého koně nechal doma, ale vánoce určitě přijdou. A my se na ně včas připravujeme. Ve spolupráci se všemi pedagogy Základní školy i Mateřské školy v Sanatoriích Klimkovice jsme pro děti připravili materiál a nápady pro výrobu předmětů, dárků a přáníček s vánoční tématikou. Dopoledne bylo uvolněné, příjemné, děti a žáci tvořiví. S pomocí učitelek, asistentek, vychovatelky a pomocnice vyrobily mnoho krásných výrobků z papíru, textilu, přírodnin i keramiky.  Všechny výrobky dětí budou vystaveny na již tradiční vánoční výstavě prací dětí naší školy v prostorách Sanatorií Klimkovice v budově A.

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat