Vánoční projektový den a oslava 25. výročí vzniku školy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dne 28. 11. 2019 se konal Vánoční projektový den v rámci projektu Vzdělávání bez hranic. Děti a žáci si společně zazpívali, vyráběli výrobky s vánoční tematikou a navštívili program Mobilního planetária.

Pro mladší žáky byl připraven pořad Se zvířátky do vesmíru a pro starší Neuvěřitelný vesmír. Všichni se také dozvěděli zajímavosti o Betlémské hvězdě a astronomických souvislostech Vánoc.

V tento den jsme si zároveň připomněli 25. výročí založení naší školy. Při této příležitosti proběhlo setkání s pozvanými hosty a bývalými zaměstnanci školy, kteří si mohli prohlédnou školu a podívat se na práci žáků ve třídách.